GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DALIKOWIE

Bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży

Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie zakończyła drugi etap projektu "Sieć na kulturę w podregionie sieradzkim". W dniach 22 października – 29 grudnia 2021 r. odbywały się bezpłatne warsztaty komputerowe dla dzieci i młodzieży pn. "Projektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnych".

Uczestnicy warsztatów zapoznali się z zasadami związanymi z projektowaniem gier mobilnych - przyjaznych i atrakcyjnych dla użytkowników. Poznali strony, gdzie mogą je publikować. Zgłębili tajniki budowania fabuły i sposoby na przyciągnięcie użytkowników do stworzonych przez siebie gier, a także zaznajomili się ze standardami bezpieczeństwa, jakie należy zachować przy publikacji stron, serwisów i gier. Omówione zostały typy gier i serwisów internetowych. Ze względu na obostrzenia sanitarne znaczna część spotkań miała miejsce on-line.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej").

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-01-11 14:40:11przez:
Opublikowano:2022-01-11 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DALIKOWIE
Odwiedziny:1933

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.