GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DALIKOWIE

Najlepszy Czytelnik roku 2020

Najlepszy Czytelnik roku 2020 w gminie Dalików
 
Jak co roku w lutym Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie przyznała nagrody w konkursie na „Najlepszego Czytelnika roku 2020”.
Przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych, w małym gronie, spotkaliśmy się z laureatami konkursu. Pomimo pandemii nasza Biblioteka cieszyła się dużą liczbą odwiedzających nas czytelników. Wyniki finalistów konkursu są imponujące. W kategorii osób dorosłych prym wiodła Urszula Rogala, która przeczytała 140 książek. Na drugim miejscu uplasowała się Marzenna Tompalska, laureatka lat poprzednich. W kategorii czytelników do lat 18-stu zwyciężyła Agata Szymańska, drugie miejsce zajął Piotr Szymański. Oboje są uczniami Szkoły Podstawowej w Dalikowie.
Nagrody wręczał Wójt Gminy Dalików – Radosław Arkusz. Książki to upominki, które cieszą naszych użytkowników najbardziej. Do tego dołączyliśmy pamiątkową statuetkę „Najlepszego Czytelnika roku 2020”, kalendarze, publikację ufundowaną przez Paulinę Gortat-Gapińską, Prezesa Fundacji „Tu Brzoza”. Na zakończenie spotkania, „na drogę”, finaliści konkursu otrzymali słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli świętować w znacznie większym kręgu przyjaciół Biblioteki.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-02-18 09:01:58przez:
Opublikowano:2021-02-18 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DALIKOWIE
Odwiedziny:106

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.