Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Biblioteka

 • Ankieta

  Czy podoba Ci się nowa strona?
 • Zobacz też

 • Kontakt

  Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie
  ul. pl. Powstańców 3
  99-205 Dalików

  Telefon komórkowy 603-270-838

  biblioteka@bibliotekadalikow.pl

Drodzy czytelnicy i użytkownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Dalikowie

 Nie mogliśmy Was pozostawić samych w Tygodniu Bibliotek, który rozpoczyna się dnia 8 maja - Dniem Bibliotekarza. Dlatego już dziś 7 maja otwieramy dla Państwa drzwi naszej biblioteki.

  Zgodnie z zaleceniami bezpieczeństwa na razie jest to wypożyczalnia książek dla dzieci i dorosłych. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00, a nasza Filia Biblioteczna w Domaniewie od poniedziałku do piątku w godz.12.00 - 16.00.
Z przykrością informujemy, że z powody epidemii nie prowadzimy wielu innych naszych usług, takich jak: korzystanie z pracowni komputerowej, czytelni czy kserowanie.
Można jednak skorzystać z usługi wydruku ważnych dokumentów, które należy wysłać na emaila:biblioteka@bibliotekadalikow.pl. Zasady wydruku są w poniższym artykule.
     Tradycyjnie w maju obchodzony jest Tydzień Bibliotek - ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy, organizowana od 2004 r. przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. W obecnej sytuacji musieliśmy zrezygnować z wielu planowanych form działalności biblioteki, takich jak spotkania z młodymi czytelnikami, wieczory autorskie i imprezy integracyjne.
     Obecnie przygotowujemy wystawę jubileuszową w stulecie urodzin Jana Pawła II, która będzie prezentowana u nas w terminie późniejszym. Od 17 maja do 7 czerwca będzie ją można obejrzeć, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w kościele pw. św. Mateusza w Dalikowie.
     Na poprawę humoru przypomnijmy sobie, jak kiedyś świętowali?my Tydzień Bibliotek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-02-23 07:32:53przez:
Opublikowano:2021-02-23 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DALIKOWIE
Odwiedziny:197

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo

Łódzki Dom Kultury
Firma Juvi
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Z ikrą
PRYM
Forum Wsparcia Zrównoważonego Rozwoju
Sieć na Kulturę w Podregionie Sieradzkim
Ministerstwo kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu
Mała Książka - Wielki Człowiek
Instytut Książki
Kraszewski
Rozpracuj to z Biblioteką
Biblioteka Narodowa
 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0