GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DALIKOWIE

Rajd rowerowy pn."Poprzez lasy, łąki, pola biegnie... ścieżka rowerowa".

Dnia 17 lipca br. Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie zorganizowała rajd rowerowy pn. „Poprzez lasy, łąki, pola biegnie… ścieżka rowerowa”  w ramach projektu Wakacyjna AktywAkacja Programu Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju.

 

Czytelnicy i przyjaciele Biblioteki chętnie wsparli letnią inicjatywę, Uczestników rajdu było ponad stu. Przyjechali zarówno młodzi jak i starsi zwolennicy dwóch kółek. Na starcie stawiły się całe rodziny. A atrakcji było sporo: trzy trasy rowerowe do wyboru, podróż przez mniej znane zakątki gminy Dalików, rozwiązywanie krzyżówki z wiedzy o zabytkach historycznych i pomnikach przyrody występujących na naszym terenie. Na koniec wszyscy miłośnicy jednośladów spotkali się w sali OSP w Dalikowie, aby posilić się i odpocząć przy grillu i słodkiej przekąsce.

Dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy: Wójtowi Gminy Dalików – Radosławowi Arkuszowi, druhom OSP w Brudnowie: Mirosławowi Pawlakowi i Zbigniewowi Gawędzie, pielęgniarkom: Ewie Adamskiej, Jolancie Zasadzie i Monice Bracik oraz osobom, które poświęciły swój czas pomagając w organizacji rajdu: Sylwii Nowickiej, Iwonie Szymańskiej, Annie Kaszubskiej, Małgorzacie Konopce, Katarzynie Kosińskiej, Agnieszce Tonn, Jolancie Gozdal, Annie Leśkiewicz. Dziękujemy za udzielenie bonusów firmom: Masarnia Łukasz Gołygowski, Sklep Spożywczy GS Samopomoc Chłopska, Zakład stolarski P. Wilczyńskich oraz Małgorzacie i Markowi Marianowskim.

 Zapraszamy na naszą fotorelację z wydarzenia:

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-07-21 11:18:06przez:
Opublikowano:2022-07-21 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DALIKOWIE
Odwiedziny:1648

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.