Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Biblioteka

 • Ankieta

  Czy podoba Ci się nowa strona?
 • Zobacz też

 • Kontakt

  Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie
  ul. pl. Powstańców 3
  99-205 Dalików

  Telefon komórkowy 603-270-838

  biblioteka@bibliotekadalikow.pl

Warsztaty komputerowe dla dzieci i młodzieży!

Warsztaty komputerowe dla dzieci i młodzieży!
Dnia 22 października rozpoczynamy drugą edycję bezpłatnych warsztatów komputerowych dla dzieci i młodzieży pn. "Projektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnych".

W związku z powyższym od dnia 22 października br. do odwołania Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie będzie czynna w piątki w godz. 8.00 - 16.00.


Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie bierze udział w projekcie "Sieć na kulturę w podregionie sieradzkim". Uczestnicy warsztatów będą mogli: poznać zasady związane z projektowaniem przyjaznych i atrakcyjnych dla użytkowników gier i gdzie je publikować, zgłębić tajniki budowania fabuły i sposoby na przyciągnięcie użytkowników do stworzonych przez siebie gier, a także jakie standardy bezpieczeństwa należy zachować przy publikacji stron, serwisów i gier. Omówione zostaną typy gier i serwisów internetowych. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej").

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-11-12 10:25:17przez:
Opublikowano:2021-11-12 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DALIKOWIE
Odwiedziny:86

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo

Kraszewski
Rozpracuj to z Biblioteką
Biblioteka Narodowa
 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0