Zmień kontrast Nazwa skórki
Dzisiaj jest r.
Aktualności


Spotkanie z twórcami z Gminy Dalików


12 grudnia 2012 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Dalikowie odbyło się spotkanie z twórcami z Gminy Dalików, które zostało zorganizowane przez naszą bibliotekę.
Podczas spotkania można było również zobaczyć prace plastyczne i fotograficzne uczniów Zespołu Szkół w Domaniewie, którzy bierą udział w programie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pt. "Bliżej Natury".
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
dodano: 13 grudnia 2012 r.Kraszewski. Komputery dla bibliotek


Nasza biblioteka wraz z filiami dziś wzbogaciła się o pięć nowych zestawów komputerowych, które zostały zakupione w ramach projektu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek" Program dotacyjny Instytutu Książki realizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w roku 2012.

Biblioteka znalazła się wśród 127 bibliotek, których wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie i otrzymała kwotę dofinansowania - 10 000,00 zł.

Sprzęt komputerowy pozwoli na zinformatyzowanie naszych placówek bibliotecznych, a Bezpłatny Internet umożliwi korzystającym na szybki dostęp do aktualnych i poszukiwanych informacji.

Kraszewski. Komputery dla bibliotek Instytut Książki
dodano: 05 grudnia 2012 r.Spotkanie z twórcami z Gminy Dalików


Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie serdecznie zaprasza na spotkanie z twórcami z Gminy Dalików, które odbędzie się 12 grudnia 2012 roku o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dalikowie.
dodano: 05 grudnia 2012Wystawa prac Pani Elżbiety Kowalczyk


Od 27 listopada 2012 roku w GBP w Dalikowie można oglądać wystawę prac Pani Elżbiety Kowalczyk, zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej biblioteki.
dodano: 27 listopada 2012Zbiórka nakrętek PET


Dziś nasza biblioteka przekazała korki Panu Przemysławowi Jaszczakowi ze Starostwa Powiatowego w Poddębicach.

Zbiórkę nakrętek zainicjowało Stowarzyszenie Forum Młodych Ludowców. Celem jej jest niesienie pomocy ubogim i potrzebującym. Dochód z nakrętek zostanie przeznaczony na zakup produktów żywnościowych do "Szlachetnych paczek", które zostaną przekazane przed świętami Bożego Narodzenia najbardziej potrzebującym.

Korki można dostarczać do 10 grudnia do: GBP w Dalikowie i jej filii w Kucinach i Domaniewie, Powiatowej Biblioteki Publicznej w Poddębicach, Urzędu Miejskiego, Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Starostwa Powiatowego oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Poddębicach.
dodano: 14 listopada 2012Konkurs "Moja Mała Ojczyzna"


W dniu 21 listopada 2012 roku w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Poddębicach odbędzie się finał XII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego pt. "Moja Mała Ojczyzna" organizowanego przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Poddębicach oraz Starostwo Powiatowe w Poddębicach. Nasza Gmina będzie reprezentowana przez dwójkę uczestników: Paulina Mistrzak (ZS w Domaniewie) oraz Jarosław Miszczak (ZS w Dalikowie).
dodano: 14 listopada 2012Noc w Bibliotece


"Noc w bibliotece" to coroczna impreza organizowana przez nasza bibliotekę dla wszystkich mieszkańców Gminy Dalików i nie tylko. Z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem o czym świadczy ilość obecnych gości. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli poświęcić swój czas żeby spędzić go z nami :) Dziękujemy również sponsorom: firmie "juwi Energia Odnawialna Sp. z o.o." oraz firmie Ubezpieczeniowej COMPENSA za finansowe wsparcie naszej imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
dodano: 16 sierpnia 2012Rowerowa Gra Plenerowa


Łódzki Dom Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w rowerowej grze plenerowej "W poszukiwaniu ludowej energii".
dodano: 03 sierpnia 2012Informacja


Przypominamy, że w okresie wakacji (tj. 01.07.2012 - 31.08.2012) Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie oraz Centrum Kształcenia będą nieczynne w soboty.

Pragniemy również poinformować, że od dnia 9 lipca br. filie biblioteczne w Kucinach i Domaniewie będą nieczynne do odwołania z powodu inwentaryzacji.

                  Za utrudnienia przepraszamy.
dodano: 26 czerwca 2012Wycieczka autokarowa


6-7 lipca 2012 r. odbyła się wycieczka turystyczna zorganizowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Dalikowie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przyjazną atmosferę oraz mile spędzony czas i zachęcamy do udziału w innych imprezach organizowanych przez naszą bibliotekę.
dodano: 09 lipca 2012Facebook
Polub nas na facebook :)

Narodowe Centrum Kultury
Biblioteka otrzymała Dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura - Interwencje 2018. EtnoPolska"

Kraszewski. Komputery dla bibliotek
Biblioteka otrzymała dofinansowanie z Instytutu Książki w ramach programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017"

Fundacja Orange
Biblioteka bierze udział w programie: Akademia Orange dla Bibliotek

Odjazdowy Bibliotekarz
Odjazdowy Bibliotekarz

ŁDK
Łódzki Dom Kultury

BIP
Biuletyn Informacji Publicznej

QUIZ
Quiz Questing

MKiDN
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Statystyki zbiorcze na stronę
Copyright © 2020 GBP w Dalikowie
Plac Powstańców 3; 99-205 Dalików
telefon: (+48) 603 270 838; fax: 43 678 00 99