Zmień kontrast Nazwa skórki
Dzisiaj jest r.
Aktualności


TVP w bibliotece


Dziś w naszej bibliotece zawitała Telewizja Polska, gromadzili materiał do programu "PROWincja na plus" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
dodano: 20 czerwca 2011Wycieczka autokarowa


Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie organizuje wycieczkę jednodniową do Gniezna - Wenecja - Biskupina.
dodano: 17 czerwca 2011Finał IV edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Dusza Mówi, Dusza Śpiewa"


31 maja 2011 roku w Salii Konferencyjnej Urzędu Gminy Dalików odbył się finał IV edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Dusza Mówi, Dusza Śpiewa". W konkursie wzięło udział 23 uczestników w trzech kategoriach wiekowych.
dodano: 31 maja 2011"Dusza Mówi, Dusza Śpiewa" - IV edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego


Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie i Zespół Szkół w Dalikowie zapraszają wszystkich zainteresowanych na rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Dusza Mówi, Dusza Śpiewa".
zaproszenie
dodano: 25 maja 2011"Tydzień bibliotek"


W ramach Tygodnia Bibliotek w naszych placówkach odbywają się spotkania z dziećmi i młodzieżą.
dodano: 10 maja 2011"Odjazdowy Bibliotekarz"


Zgodnie z planem w dniu 8 maja o godzinie 14.00 spod budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Dalikowie wyruszył maraton ponad 50 osobowy uczestników biorących udział w rajdzie pn. "Odjazdowy Bibliotekarz". Trasa rajdu obejmowała 20 km. Uczestnicy przemieszczali się przez następujące miejscowości położone w Gminie Dalików: Dalików, Brudnów, Psary, Idzikowice, Domaniewk, Domaniew. Meta mieściła się w Filii Bibliotecznej w Domaniewie przy budynku Zespołu Szkół. Uczestnicy rajdu zwiedzili galerię pana Aleksego Matczaka, który w rodzinnej wsi własnoręcznie wybudował kamienną galerię, w której zgromadził swoją bogatą twórczość. Następnie wszyscy podążyli do mety, na której czekały ciepłe kiełbaski, herbatka, kawa i wspólna zabawa. Na końcu organizatorzy przygotowali dla uczestników rajdu nagrody. Impreza zakończyła się o godz.18:00.
dodano: 9 maja 2011"Dusza Mówi, Dusza Śpiewa" - IV edycja konkursu recytatorskiego


Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie i Zespół Szkół w Dalikowie zapraszają uczniów za Szkół w Dalikowie i w Domaniewie oraz osoby powyżej 16-go roku życia do wzięcia udziału w konkursie pn. "Dusza Mówi, Dusza Śpiewa".
regulamin konkursu
karta zgłoszeniowa
dodano: 29 kwietnia 2011"Odjazdowy Bibliotekarz" - przyłącz się do nas!!!


"Odjazdowy Bibliotekarz" jest to ogólnopolska akcja bibliotekarzy, która ma na celu integrację środowiska, promowanie bibliotek, czytelnictwa oraz promowanie roweru jako środka lokomocji. "Odjazdowy Bibliotekarz" jest organizowany w formie zgromadzenia jako rajd rowerowy bibliotekarzy, czytelników oraz miłośników książek, bibliotek i rowerów.
więcej informacji »                  zaproszenie »
dodano: 6 kwietnia 2011Rozmowa? - bezcenna, czyli jak skorzystać z komunikatora internetowegoDziś w naszej bibliotece odbyło się spotkanie polegające na pokazaniu seniorom łatwego i bezpłatnego narzędzia, jakim jest komunikator internetowy Skype. Dzięki niemu można całkowicie bezpłatnie rozmawiać z osobami w najdalszej części świata. Dodatkowo Skype daje możliwość zobaczenia osoby, z którą się rozmawia.Spotkanie to zostało zorganizowane w ramach programu "Pomyszkuj w bibliotece - Tydzień z Internetem 2011" (więcej informacji >>>).

Aby móc pobrać relację ze spotkań zorganizowanych w ramach programu "Pomyszkuj w bibliotece - Tydzień z Internetem 2011" kliknij tu! (prezentacja w programie PowerPoint).
dodano: 04 marca 2011Facebook
Polub nas na facebook :)

Narodowe Centrum Kultury
Biblioteka otrzymała Dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura - Interwencje 2018. EtnoPolska"

Kraszewski. Komputery dla bibliotek
Biblioteka otrzymała dofinansowanie z Instytutu Książki w ramach programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017"

Fundacja Orange
Biblioteka bierze udział w programie: Akademia Orange dla Bibliotek

Odjazdowy Bibliotekarz
Odjazdowy Bibliotekarz

ŁDK
Łódzki Dom Kultury

BIP
Biuletyn Informacji Publicznej

QUIZ
Quiz Questing

MKiDN
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Statystyki zbiorcze na stronę
Copyright © 2020 GBP w Dalikowie
Plac Powstańców 3; 99-205 Dalików
telefon: (+48) 603 270 838; fax: 43 678 00 99