Zmień kontrast Nazwa skórki
Dzisiaj jest r.
Aktualności

Walentynkowa Noc w Bibliotece


Konkurs na Czytelnika RokuNowości książkoweGminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie przygotowała wystawę nowości książkowych. Zapraszamy do zapoznania się z nowo zakupionymi bestsellerami literatury polskiej i światowej, dla dzieci i dla dorosłych czytelników. W zasobach posiadamy m.in. książki podróżnicze Elżbiety Dzikowskiej, kryminały Remigiusza Mroza, romanse Katarzyny Michalak i Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Dla smakoszy opowiadania Andrzeja Pilipiuka. Dla dzieci proponujemy prześmieszną serię o Hani Humorek, sagę o nowej odsłonie Gwiezdnych Wojen lub opowieści o Baśnioborze. I wiele, wiele innych!

Nowości do obejrzenia po kliknięciu na zakładki: KATALOG ONLINE, a następnie GBP w Dalikowie. Serdecznie zapraszamy!Kiermasz taniej książki

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Dalikowie odbywa się przedświąteczny kiermasz książek tanich i przecenionych. Zapraszamy do obejrzenia nowych książek w przystępnej cenie, które mogą być doskonałym prezentami pod choinkę!
dodano: 6 grudnia 2018 r.Kiermasz ozdób świątecznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie zaprasza na wystawę prac lokalnej twórczyni - pani Marii Spalonej. Można podziwiać ozdoby świąteczne wykonane ciekawymi technikami. np. decoupage'u lub szydełkową. Prace można również zamówić bezpośrednio u artystki. To może być udany prezent na święta!
dodano: 5 grudnia 2018 r.Wyjazd andrzejkowy do Teatru Nowego w Łodzi

   Dnia 30 listopada czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Dalikowie wyjechali do Teatru Nowego w Łodzi na przedstawienie "Ślubu nie będzie".
   "Ślubu nie będzie" to pełna wdzięku, błyskotliwa komedia muzyczna autorstwa znakomitego brytyjskiego duetu: Ray Cooney & John Chapman. To wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy choć raz przeżyli przygotowania do wielkiej rodzinnej uroczystości, niefortunny wypadek, czy niezwykłe zauroczenie. Zaskakujące zwroty akcji, przezabawne sytuacje, nasycone angielskim humorem dialogi, a wszystko przeplatane doskonałymi aranżacjami nieśmiertelnych przebojów z lat 20. i 30. XX wieku.
   Wieczór teatralny zakończył się smaczną kolacją andrzejkową w karczmie "Czarny Staw".
dodano: 4 grudnia 2018 r.Spot regionalny
dodano: 20 listopada 2018 r.Spot regionalny
dodano: 20 listopada 2018 r.Koncert Haliny Kunickiej i finał konkursu na spot reklamowy

   Halina Kunicka - wielka dama polskiej piosenki gościła w Dalikowie 18 listopada na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Dalikowie. Koncert był ukoronowaniem projektu "Bliżej Kultury", na który biblioteka otrzymała dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura - Interwencje 2018. EtnoPolska.
dodano: 19 listopada 2018 r.Koncert poezji patriotyczno-religijnej

   Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie realizuje Projekt "Bliżej Kultury", na który otrzymała dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura - Interwencje 2018. EtnoPolska. W ramach projektu odbył się koncert poezji patriotyczno-religijnej.
   Dnia 11 listopada 2018 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie we współpracy z Samorządem Gminy Dalików uczciła obchody Święta Niepodległości w Gminie Dalików mszą św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. św. Mateusza w Dalikowie oraz koncertem poezji patriotyczno-religijnej.
dodano: 13 listopada 2018 r.Facebook
Polub nas na facebook :)

Narodowe Centrum Kultury
Biblioteka otrzymała Dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura - Interwencje 2018. EtnoPolska"

Kraszewski. Komputery dla bibliotek
Biblioteka otrzymała dofinansowanie z Instytutu Książki w ramach programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017"

Fundacja Orange
Biblioteka bierze udział w programie: Akademia Orange dla Bibliotek

Odjazdowy Bibliotekarz
Odjazdowy Bibliotekarz

ŁDK
Łódzki Dom Kultury

BIP
Biuletyn Informacji Publicznej

QUIZ
Quiz Questing

MKiDN
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Statystyki zbiorcze na stronę
Copyright © 2021 GBP w Dalikowie
Plac Powstańców 3; 99-205 Dalików
telefon: (+48) 603 270 838; fax: 43 678 00 99