Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie

Spotkanie z pisarzem

Dnia 14 maja br. Filię Biblioteczną w Domaniewie odwiedził pisarz PRZEMYSŁAW JAKÓBCZYK, który jest autorem serii książek o tematyce przygodowo-survivalowej.
TYDZIEŃ BIBLIOTEK obfituje w liczne atrakcje dla czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Dalikowie.
Dnia 14 maja br. odwiedził nas pisarz PRZEMYSŁAW JAKÓBCZYK, który jest autorem serii książek o tematyce przygodowo-survivalowej. W spotkaniach wzięli udział uczniowie klas od III do VI Szkoły Podstawowej w Domaniewie.
Autor publikacji o przygodach Zuzy opowiadał o procesie powstawania książki. Przybliżył uczniom zadania grafika, ilustratora, recenzenta i redaktora. Uczestnicy spotkania poznali również triki survivalowe opisane w serii książek. Po spotkaniu uczestnicy mogli zakupić książki z dedykacją i autografem pisarza. 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2026-05-15 10:01:32przez:
Opublikowano:2026-05-15 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DALIKOWIE
Odwiedziny:30

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo

Łódzki Dom Kultury
Firma Juvi
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Z ikrą
PRYM
Forum Wsparcia Zrównoważonego Rozwoju
Sieć na Kulturę w Podregionie Sieradzkim
Ministerstwo kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu
Mała Książka - Wielki Człowiek
Instytut Książki
Kraszewski
Biblioteka Narodowa
 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0